Plebiscyt Superstrażak i Superjednostka województwa śląskiego 2016

Redakcja Dziennika Zachodniego po raz drugi ogłasza plebiscyt SUPERSTRAŻAK województwa śląskiego. W tym roku przewidziany jest tylko jeden etap - wojewódzki, w trakcie którego zostanie wyłoniony najpopularniejszy strażak PSP i najpopularniejsza jednostka PSP oraz najpopularniejszy strażak ochotnik i najpopularniejsza jednostka OSP w województwie. 

Kandydatów spośród strażaków i druhów można zgłaszać przez panel na stronie internetowej http://www.dziennikzachodni.pl/superstrazak od 20 maja do 2 czerwca 2016 roku. Głosowanie wśród czytelników i internautów będzie od 3 czerwca do 4 lipca br. Głosowanie na FB do 24 czerwca, głosowanie SMS-owe potrwa do 4 lipca 2016 do godz.11:59.

Laureaci otrzymają dyplomy, statuetki oraz pamiątkowe koszulki. Superjednostka PSP oraz Superstrażak PSP otrzymają nagrody finansowe. Dodatkowo Superstrażak województwa śląskiego otrzyma voucher dla dwóch osób na weekend w Hotelu Fajkier w Kroczycach.

Patronat nad plebiscytem objęli: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach oraz Oddział Wojewódzki Związku OSP RP woj. śląskiego.

Aktualne informacje na temat plebiscytu znajdują się w serwisie internetowym - www.dziennikzachodni.pl/superstrazak