Wigilijne spotkanie emerytów i rencistów

W czwartek 15 grudnia Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej tradycyjnie zorganizowała spotkanie wigilijne dla swoich emerytów i rencistów. Spotkanie miało miejsce w Restauracji „Malinowy Dwór” mieszczący się w Kochłowicach przy ul. Radoszowskiej. Przy wspólnym stole zasiedli nie tylko byli pracownicy komendy, ale i Komendant Miejski PSP w Rudzie Śląskiej mł. bryg. Andrzej Małysiak, Kwatermistrz mł. asp. Dariusz Kulpa. 

W pierwszej części spotkania Komendant Miejski PSP w Rudzie Śląskiej przywitał zaproszonych emerytów i rencistów jak również nawiązał do tradycji wigilijnych. Następnie zabrała głos Pani Krystyna Goleśny członek zarządu Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa R.P. przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. Po tym wystąpieniu wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem składając sobie serdeczne życzenia. W dalszej części spotkania rozpoczął się uroczysty poczęstunek, po którym goście podjęli tradycyjne rozmowy i wspomnienia.

Wszystkim Strażakom – Emerytom i Rencistom składamy życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i pomyślności w nadchodzącym 2017 roku.